"Mroczna Wieża" w polskich kinach

Dystrybutor United International Pictures umieścił w swoich zapowiedziach film "Mroczna Wieża". Film trafi do polskich kin w dniu premiry światowej, tj. 28 lipca 2017 roku.

Ze strony dystrybutora:
Ekranizacja jednej z najpopularniejszych powieści Stephena Kinga - "The Dark Tower" ("Mroczna wieża"). W rolach głównych: laureat Oscara Matthew McConaugheyoraz IdrisElba.

"Dawno, dawno temu wszystko było Discordią, z której powstały Promienie, mocne, krzyżujące się w jednym punkcie" - czytamy w powieści Kinga. To właśnie na przecięciu promieni znajduje się Mroczna Wieża.Cykl "The Dark Tower" to historia Rolanda Deschaina, ostatniego żyjącego członka bractwa "rewolwerowców", który próbuje dostać się do tytułowej Mrocznej Wieży; miejsca będącego centrum wszystkich światów. Długa droga do tego mitycznego miejsca okupiona jest stratą, nadludzkim wysiłkiem i cierpieniem. We wszystkich działaniach Roland posługuje się "Drogą Elda", kodeksem honorowym, który określa całe jego życie. Tymczasem świat rozpada się, mieszają się czasoprzestrzenie, światy równoległe. Podróż Rolanda ma tylko jeden cel - ocalić świat przed samozagładą.

Producentami obrazu są m.in. Ron Howard i Stephen King."
Powiązane
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: