Dokrętki do filmu "Mroczna Wieża"

Oficjalnie zdjęcia do filmu "Mroczna Wieża", w reżyserii Nikolai Arcela, zakończyły się kilka miesięcy temu. Premiera przekładana była już 3 razy, a my cały czas czekamy na pierwszy trailer. Tymczasem, jak donosi Daily Mail, w ostatni weekend na ulicach Los Angeles pojawiła się ekipa filmowa, aby nakręcić dodatkowe sceny do filmu. Fotoreporterom dało się wypatrzyć Idrisa Elbę przechadzającego się ulicami L.A. w stroju Rolanda. Zwrócili też uwagę na jego zabandażowane dłonie. Cały film w większości kręcony był w Południowej Afryce i w Nowym Jorku, z tego powodu dodatkowe zdjęcia w Los Angeles budzą wiele pytań.

Niestety nie wiadomo nic na temat postępów produkcji, a ostatnim newsem z nią związanym było wydanie singla z piosenką "Behind Blue Eyes", którą słyszeliśmy we wczesnym trailerze, który w październiku wyciekł do sieci.
Dodatkowe zdjęcia mogą oznaczać zarówno, że film wymagał poprawek słabych momentów jak i tego, że dodatkowe zdjęcia mają posłużyć jako wprowadzenie do kontynuacji (czego sobie życzymy).

Aktualnie premiera filmu zapowiedziana jest na 28 lipca 2017 roku.
opublikowano: 2017-03-06 10:20:00
źródło: Daily Mail
Zapowiedzi

2018-07-25

"Castle Rock"

2018-08-22

"Pan Mercedes"

2018-09-04

"Flight or Fright"

Nowość w kolekcji
Social Media
MOJA KOLEKCJA NA SKRÓTY: