Kingowa niespodzianka od Nocturnal Reader's Box

Być może niektórzy z was pamiętają zeszłoroczny, czerwcowy, Nocturnal Reader's Box w całości poświęcony Stephenowi Kingowi i jeśli śledzicie profil prowadzony przez Vincenta i Jessice, to wiecie że King ma na ich półce szczególne miejsce. Od tamtego czasu wielokrotnie wspominali, że bardzo chcieliby jeszcze kiedyś sprawić frajdę fanom Stephena Kinga, jednak na przeszkodzie stały kwestie organizacyjne i finansowe. W końcu zdecydowali się na realizację swojego projektu poza miesięczną subskrypcją wyjaśniając, że chcąc zachować niską cenę miesięcznego pudełka pełnego niespodzianek (stała cena $35), nie mogli sobie pozwolić na realizację wspaniałego pomysłu jakim jest specjalne wydanie powieści Stephena Kinga pod własnym szyldem.

4 kwietnia osoby, które mają aktywną subskrypcję (przynajmniej na kwiecień), otrzymały tajny link pozwalający na zakup powieści "'Salem's Lot" ("Miasteczko Salem") w edycji Nocturnal Reader's Box w cenie $75 z dodatkową koszulką i przypinką. Książka będzie wydana w twardej oprawie z czerwonymi tłoczonymi napisami, kolorwą obwolutą i czarno-białymi ilustracjami. Za szatę graficzną i ilustracje odpowiada Vitor Willemann, który wcześniej współpracował już z NRB przy przedmiotach wchodzących w skład comiesięcznych zestawów z subskrypcji. Tak wygląda wstępna wizualizacja:
Projekt okładki jest w fazie ostatecznych konsultacji z przedstawicielami Stephena Kinga i może jeszcze ulec zmianie.

Aktualnie książka jest już w ogólnej sprzedaży i można ją zakupić na stronie wydawnictwa. Jej nakład to 2000 egzemplarzy, z czego 1950 będzie dostępna w sprzedaży publicznej.

Na kilka dni przed rozpoczęciem sprzedaży była jeszcze nadzieja, że część egzemplarzy będzie podpisana przez Stephena Kinga. Ich cena miała wynosić $150, jednak w ostatniej chwili okazało się, że pisarz nie znajdzie czasu na podpisanie książek. Wielu fanów, którzy zdecydowali się na zakup subskrypcji NRB tylko po to, aby w pierwszej kolejności dostać szanse zakupu książki, nie było z tego powodu zadowolonych, jednak ksiązka i tak cieszy się dość dużym powodzeniem.

 
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: