Kingowy czerwiec w Nocturnal Reader's Box

W świecie geeków i nerdów popularne są wszelkiego rodzaju tematyczne subskrypcje tematycznych paczek. W kolekcji mamy kilka rzeczy z Horror Block, a już 1 maja rusza subskrypcja na The Nocturnal Reader's Box, który zostanie wydany w czerwcu. Jak zapowiadają twórcy, będzie to nie lada gratka - paczka zatytułowana jest "All Hail The King" a jej tematem przewodnim nowela "Gwendy's Button Box", napisana przez Kinga wspólnie z Richardem Chizmarem. Oczywiście tytuł paczki może wskazywać, że będzie zawierała też gadżety związane z "Mroczną Wieżą".

Z przecieków wiemy, że subskrypcja będzie zawierała pierwsze wydanie książki wydanej przez Cemetery Dance z unikalną obwolutą przygotowaną specjalnie na potrzeby czerwcowej paczki. Okładka zyskała aprobatę obydwu pisarzy, a niski nakład subskrypcji ograniczony do 1500 sztuk na pewno sprawi, że będzie poszukiwanym elementem wielu kolekcji.

Jednak sama książka to nie wszystko, bo za $35 (koszt zestawu), oprócz ksiązki dostaniemy kilka nienanych jeszcze gadżetów. Zwykle są to przypinki, filmy, zdjęcia z autografami, kubki lub koszulki. Przykłądowo, kwietniowa paczka, której tematem przewodnim były Uwięzienia prezentowała się następująco (tak, to jest zdjęcie z autografem Dee Wallace z filmu "Cujo"):
opublikowano: 2017-04-25 08:00:00
Powiązane
Zapowiedzi

2018-07-25

"Castle Rock"

2018-08-22

"Pan Mercedes"

2018-09-04

"Flight or Fright"

Nowość w kolekcji
Social Media
MOJA KOLEKCJA NA SKRÓTY: