Aktualności o "Gwendy's Button Box"

Wydawnictwu Cemetery Dance udała się rzecz niebywała... data premiery noweli "Gwendy's Button Box" została przesunięta na wcześniejszy termin z 30 maja na 16 maja. Egzemplarze poróbne dotarły już do wydawnictwa, a kontenery (tak, kontenery) z pierwszym wydaniem mają dojechać do magazynów jeszcze w tym tygodniu.

Oczywiście powyższe dotyczy jedynie pierwszego wydania standardowego, a data wyprzedanego już wydania limitowanego nie jest jeszcze dokładnie określona. Aktualnie składane zamówienia (zarówno detaliczne jak i hurtowe) obejmują drugie wydanie książki.

Zgodnie z zapowiedziami, pierwszego maja ruszyła sprzedaż czerwcowej subskrypcji Nocturnal Reader's Box, której tematem przewodnim jest Stephen King. Redakcja zdradziła, że w pudełku znajdziemy niespodzianki związane z "Mroczną Wieżą", "To", "Creepshow" oraz oczywiście pierwsze wydanie "Gwendy's Button Box" z unikalną nową obwolutą. Jak już wspominaliśmy, włączenie noweli do subskrypcji zostało zorganizowane bardzo profesjonalnie i oficjalnie. Okładka otrzymała aprogatę wydawnictwa oraz agentów Stephena Kinga, przez co stała się oficjalnym wariantem - co więcej - limitowanym tylko do 1500 egzemplarzy (ilość subskrypcji jest ograniczona). Wiemy też, że obwoluta została wydrukowana w tej samej drukarni i na takim samym papierze jak okładka standardowa, co ma gwarantować jej wysoką jakość.

Zamówienia można składać na stronie Nocturnal Reader's Box, koszt subskrypcji to $35 (+ wysyłka do Polski około $25). Jeśli jesteście zainteresowani to wpisując kod zniżkowy IMPRESSION15, otrzymacie 15% zniżki!
opublikowano: 2017-05-04 09:20:00
Powiązane
Zapowiedzi

2018-07-25

"Castle Rock"

2018-08-22

"Pan Mercedes"

2018-09-04

"Flight or Fright"

Nowość w kolekcji
Social Media
MOJA KOLEKCJA NA SKRÓTY: