"The Best of Cemetery Dance II" - nowa antologia opowiadań

Wydawnictwo Cemetery Dance dorzuca do puli zapowiedzianych antologii kolejny tytuł: "The Best Of Cemetery Dance II" w redakcji Richarda Chizmara z ilustracjami Stacy Drum, Phila Parksa, Bernie Wrightsona. W antologii znajdzie się 50 opowiadań, które ukazały się w magazynie "Cemetery Dance" w numerach od #26 do #50, a wśród nich opowiadania Grahama Masterona, Jack Ketchuma, Raya Bradburyego czy Ramsey'a Cambella.

Ostatnim opowiadaniem na liście jest "The Glass Floor" Stephena Kinga, pierwszy tekst pisarza sprzedany na profesjonalnym rynku do magazynu "Startling Mystery Stories", który otrzymał wtedy za opowiadanie $35. Opowiadanie będzie poprzedzone wstępem Stephena Kinga.

Umieszczenie tego opowiadania w tej antologii dziwi, ze względu na to, że ukazało się ono w 68 numerze magazynu Cemetery Dance, więc teoretycznie nie powinno się w niej znaleźć.

Dodatkowo znajdzie się tam też wywiad jakiego pisarz udzielił Tony'emu Magistrale (przedrukowany z #50 numeru magazynu "Cemetery Dance").

Antologia "The Best of Cemetery Dance II" będzie miała 760 stron i będzie wydana w twardej oprawie - jej koszt to $50.

Dodatkowo w sprzedaży dostępne były wydania limitowane:
  • 750 egzemplarzy oznaczonych numerami, w etui, z autografem redaktora i niektórych pisarzy
  • 26 egzemplarzy oznaczonych literami, w pudełku, z autografem redaktora i większości pisarzy.
Stephen King nie podpisze żadnego zpowyższych wariantów.
Opowiadanie "The Glass Floor" (oraz "Weeds") zostanie rownież dołączone do nowego wydania zbioru "Night Shift", który ma ukazać się jeszcze w tym roku.
Powiązane
Opowiadania:
The Glass Floor
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: