"Gwendy's Magic Feather" ukaże się w listopadzie

Na 19 listopada, wydawnictwo Cemetery Dance, zapowiedziało wydanie ksiązki "Gwendy's Magic Feather" Richarda Chizmara, która jest kontynuacją "Pudełka z guzikami Gwendy" napisanej wspólnie ze Stephenem Kingiem.Jest to pierwsza w historii sytuacja, gdy ktoś inny poza Kingiem przejmuje fragment jego uniwersum i będzie tworzył w nim całkowicie samodzielnie. Według wywiadu jakiego Richard Chizmar udzielił Entertainment Weekly, Stephen King nie był zainteresowany kontynuacją wspólnej publikacji, bo "dużo czasu spędza z Holly Gibney", ale jednocześnie nie miał przeciwskazań, aby Chizmar samemu napisał ksiażkę. Książna będzie zawierała jedynie wstęp napisany przez Stephena Kinga.
Książka będzie miała 330 stron, ilustracje Keitha Minniona, obwoluty Bena Baldwina i zostanie wydana w trzech wariantach:
  • Trade Hardcover Edition - standardowym, w twardej oprawie, obwolutą z ilustracją Bena Baldwina oraz ilustracjami Keitha Minniona w cenie $25
  • Signed and Slipcased Signed Edition - limitowaną do 750 egzemplarzy, numerowaną, w etui, z inną obwolutą, tajemniczym dodatkiem oraz autografami Richarda Chizmara, Keitha Minniona oraz Bena Baldwina w cenie $75
  • Signed and Traycased Lettered Edition - limitowaną do 26 egzemplarzy, oznaczoną literami, w ręcznie wykonanym pudełku,z autografami Richarda Chizmara, Keitha Minniona oraz Bena Baldwina w cenie $500
Osoby które zaukupią ksiażkę w standardowym wydaniu w przedsprzedaży, bezpośrednio na stronie wydawnictwa Cemetery Dance, otrzymają ksiażkę z autografem autora.

Opis ze strony wydawcy:
"Wraz z ostatnią burzą, coś złego nawiedziłomałe miasteczko Castle Rock. Szeryf Norris Ridgewick i jego zespół rozpaczliwie poszukają dwóch zaginionych dziewczyn, ale czas ucieka, a szansa na odnalezienie ich żywych maleje.

Mieszkająca w Waszyngtonie trzydziestosiedmioletnia Gwendy Peterson nie może bardziej różnić się odzakompleksionej nastolatki, która niegdyś spędzała lato biegając na Schodach Samobójców. Tego samego lata, Richard Farris, tajemniczy nieznajomy w czarnym garniturze, powierzył jej magiczne pudełko z guzikami - a może ją nim obarczył. Kuszące i potężne pudełko oferowało Gwendy drobne upominki w zamian za opiekę, aż Farris w końcu wrócił, obiecując Gwendy, że już nigdy nie zobaczy pudełka.

Pewnego dnia, pudełko z guzikami pojawia się bez ostrzeżenia - ale bez Richarda Farrisa, który mógłby wyjaśnić dlaczego lub co ona ma z nim zrobić. Tajemnicze pojawienie się pudełka, wraz z niepokojącymi zniknięciami w Castle Rock, poprowadzi Gwendy ponownie do domu... gdzie może uratować zaginione dziewczyny i zatrzymać szaleńca, zanim zrobi coś makabrycznego."
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: