Wznowienie "Mrocznej połowy" z okładką Darka Kocurka

Wydawnictwo albatros kontynuuje serię wznowień książek Stephena Kinga z okładkami Darka Kocurka. 22 stycznia 2016 roku do księgarni trafi wznowienie powieści "Mroczna połowa".

Mroczna połowa - Albatros 2016 - wizualizacjaMroczna połowa - Albatros 2016

Podobnie jak w przypadku poprzednich wydań, tłumaczem jest Marek Fedyszak, książka będzie miała 528 stron i miękką oprawę ze skrzydełkami.

Opis ze strony wydawcy:
Thad Beaumont i George Stark. Doktor Jekyll i Mr. Hyde. Thad jest powieściopisarzem, szczęśliwym mężem i ojcem dwójki uroczych bliźniąt. Sukces, pieniądze i status autora bestsellerów przyniosły mu epatujące przemocą, wydane pod pseudonimem George Stark kryminały, w których stworzył postać brutalnego mordercy Alexisa Machine'a. Pod własnym nazwiskiem napisał nominowaną do National Book Award powieść Niespodziewany taniec, zdobywając tytuł najbardziej obiecującego pisarza Ameryki. Niespodziewany szantaż ze strony dociekliwego studenta, który grozi, że zdemaskuje go jako twórcę postaci Machine'a, zmusza go do publicznego wyznania, iż George Stark to w rzeczywistości Thad Beaumont. W obecności reporterów tygodnika "People" Thad urządza Starkowi symboliczny pogrzeb. Ale jego "mroczna połowa" nie zamierza zniknąć - wydaje się, iż powstała z grobu i prześladuje wszystkich, których uważa za winnych ujawnienia tożsamości Starka. W otoczeniu pisarza mnożą się bestialskie morderstwa, zaś pozostawione na miejscach zbrodni ślady jednoznacznie wskazują na Beaumonta jako zabójcę...

Powiązane
Książki:
Mroczna połowa
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: