Ruszyła sprzedaż "Lśnienia" z Cemetery Dance

The Shining Doubleday Years - coverKilka dni temu Cemetery Dance rozpoczęło wysyłkę wydania podarunkowego "Miasteczka Salem" wydanego w serii Doubleday Years, a dzisiaj udostępniło publicznie w swoim sklepie stronę umożliwiającą zamówienie "Lśnienia", które ukaże się w tej samej serii. Do tej pory strona była dostępna tylko dla subskrybentów, klientów oraz członków Cemetery Dance Book Club (CDBC).

Aktualnie istnieje możliwość zakupu:
  • wydania podarunkowego (gift edition): limitowana do 3000 nienumerowanych egzemplarzy książka w etui, z kolorową obwolutą oraz ilustracjami Glenna Chadbourne'a i Dona Maitz'a - w cenie $95,
  • wydania artysty (artist edition): limitowana do 750 numerowanych egzemplarzy książka w pudełku, z kolorową obwolutą bez napisów, ilustracjami i autografami Glenna Chadbourne'a i Dona Maitz'a - w cenie $225.
Dostępna też była edycja ekskluzywna, oznaczona litreami, limitowana do 52 egzemplarzy, jednak ta wyceniona na $1250 sztuka wyprzedała się już dawno wśród subskrybentów i członków CDBC.

To wydanie specjalne będzie inne niż wszystkie poprzednie wydania tego tytułu. Jak dotąd Cemetery Dance nie szczędziło dodatków i tak jest tym razem. W książce znajdziemy:
  • wstęp Stephena Kinga,
  • posłowie Micka Garrisa, reżysera mini serialu "Lśnienie",
  • po raz pierwszy w jednym tomie wydany zostanie wycięty przed publikacją 40 stronicowy prolog: "Before the Play" (pełna wersja ukazała się w "Whispers", a skrócona w TV Guide),
  • kolorowe ilustracja Dona Maitz'a (ilustrował m. in. "Desperację" i "Talizman"),
  • kolorową obwolutę i wyklejkę.

Niestety, żadna z edycji nie będzie podpisana przez Stephena Kinga. Wydanie książki zapowiedziane jest na październik 2016 roku.

Poniżej przykładowe ilustracje autorstwa Dona Maitz, które znajdziemy w książce:

Powiązane
Książki:
Lśnienie
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: