Beryl Evans odwiedzi SDCC

Nie lada gratka dla fanów Kinga, którzy odwiedzą San Diego Comic Con. W piątek 22 lipca pomięszy 12:00 a 13:00 w boksie wydawnictwa Simon & Schuster gościem będzie Beryl Evans, autorka książki dla dzieci "Charlie Puf-Puf".

Oczywiście Beryl Evans jest fikcyjną pisarką, a Charlie został stworzony przez Stephena Kinga na potrzeby cyklu "Mroczna Wieża". Ten konwentowy event zapowiedziano już jakiś czas temu, ale nieznane były szczegóły. Dzisiaj moderatorka forum Stephena Kinga zdradziła kilka szczegółów.

W boksie wydawnictwa dostępne będzie (najprawdopodobniej)150 egzemplarzy książki "Charlie Puf-Puf" z ilustracjami Neda Damerona, artysty którego prace zdobią limitowane wydania książki "Mroczna Wieża III: Ziemie jałowe". Dostępne też będą poromocyjne koszulki.

Niestety, nadal nie wiadomo kto jest autorem tekstu, który będzie w książce, chociaż krążą plotki, że autorką tekstu jest Robin Furth, odpowiedzialna za fabułę i dodatki komiksów "The Dark Tower" wydawanych przez Marvel. Istnieje też możliwość, że będzie to fragment powieści "Mroczna Wieża III: Ziemie jałowe", gdzie przytoczone jest opowiadanie.

Jest to bardzo ciekawa promocja związana z filmem "Mroczna Wieża", który skupia się na wątkach Jake'a Chambersa, który w oryginalnej powieści odnalazł tę książkę w księgarni po czym stała się bardzo ważna w drodze Ka-tet do Wieży. Szkoda tylko, że zapowiedziano tak niski nakład książki, chociaż z drugiej strony ograniczenie nakładu do 150 egzemplarzy sugeorwać może dodatkowy "perk" na przykład w postaci autografów.

Ponadto - jak się okazuje - na okładkę książki reaguje niedawno udostępniona aplikacja mobilna Sombra Group:
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: