Aplikacja Sombra Group na twoim telefonie...

W sklepach Apple AppStore oraz Google Play dostępna jest już aplikacja mobilna Sombra Group. Można ją pobrać wchodząc na stronę www.thesombragroup.com. Pojawił się też profil Facebook Sombra Group.

Na razie aplikacja dostępna jest wyłącznie na terenie USA (ale zawsze można przełączyć się na sklep amerykański). Będzie wykorzystywana do udostępniania tresci multimedialnych związanych z filmem "Mroczna Wieża".
 

W aplikacji możemy przeczytać krótką charakterystykę firmy, poznać jej spółki powiązane oraz podejrzeć stronę logowania dla "pracowników" (na razie nie działa). Jednak najciekawszą funkcja jest skaner NCP, który daje dostęp do ukrytych multimediów.

W tej chwili za jej pomocą można obejrzeć ukryte treści na okładce magazynu Entertainment Weekly - wystarczy pobrać, otworzyć aplikacę i skierować aparat na okładkę magazynu. Ponadto aplikacja reaguje na udostępnione przez Stephena Kinga, Idrisa Elbę i Matthew McCanaughey'a wpisy na Twitterze oraz zaproszenie na San Diego Comic Con:

W Polsce coś podobnego mieliśmy przy okazji wydania książki "Przebudzenie". Wydawnictwo Prószyński udostępniło wtedy analogiczne treści za pomoca aplikacji actable.
Powiązane
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: