Wznowienie "Bezsenności" z okładką Darka Kocurka

Wydawnictwo Albatros i Darek Kocurek zaprezentowali okładkę kolejnego wznowienia powieści "Bezsenność", która trafi do księgarni 25 marca 2015 roku.
Bezsenność (Albatros 2016) wizualizacjaBezsenność (Albatros 2016)

Książka zostanie wydana w miękkiej oprawie ze skrzydełkami, w dotychczasowym tłumaczeniu Krzysztofa Sokołowskiego. Skład ksiązki obejmuje 656 stron.

Opis ze strony wydawcy:
Ralph Roberts cierpi na bezsenność. Im krócej sypia, tym dziwniej postrzega świat i ludzi - wydaje mu się, że zaczyna widzieć ich "aury", a także tajemnicze istoty towarzyszące zgonom jego znajomych i przyjaciół. Derry (miasteczko, w którym mieszka) jest podzielone w związku z powstaniem szpitala, "centrum opieki", w którym dokonuje się m.in. zabiegów aborcji. Niepokoje inspirują zrzeszeni w "ProLife" obrońcy życia nienarodzonych dzieci. Na czele ruchu stoi człowiek obłąkany, sadysta skazany za znęcanie się nad własną rodziną. Planuje on zamach na centrum i zgładzenie przebywających tam ludzi. Jest wśród nich chłopiec, w którego rękach spoczywa los wszechświata. Tylko Ralph, dzięki swoim niezwykłym zdolnościom, postrzegania może go ocalić...

Powiązane
Książki:
Bezsenność
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: