"The Best of Shivers" - nowa antologia Cemetery Dance

Wydawnictwo Cemetery Dance zapowiedziało publikację nowej antologii "The Best of Shivers".

Jak wskazuje tytuł, będzie to zbiór polecanych i najlepszych opowiadań, które ukazały się w antologiach "Shivers" częściach I - VII, które ukazywały się od 2002 roku pod redakcją Richarda Chizmara.

Dotychczas w serii ukazały się dwa opowiadania Kinga: "The Crate" w "Shivers VI" oraz "Weeds" w "Shivers VII" - można wiec się spodziewać, któregoś z tych dwóch opowiadań. Na uwagę zasługije fakt, że żadne z tych dwóch opowiadań nie znalazło się w żadnym zbiorze opowiadań Kinga.

Poza Stephenem Kingiem, w nowym 500 stronicowym zbiorze, znajdą się opowiadania popularnych w Polsce Grahama Mastertona czy Jacka Ketchuma. Oprócz nich można będzie zapoznać się z pracami legend takich jak Peter Straub, Brian Keene, Bentley Little, Ray Garton, Stewart O'Nan, Gary A. Braunbeck, Glen Hirshberg, Ed Gorman, Brian Hodge, Stephen Mark Rainey, Sarah Pinborough, Peter Crowther, Simon Clark, Thomas Tessier, Kaaron Warren, Norman Prentiss. Dziesięć kolejnych nazwisk autorów zostanie ujawnione latem tego roku.

Projektem książek zajmie się grupa Desert Isle Design - brak jest informacji o autorach ilustracji.

Na chwilę obecną dostępne są informacje o dwóch edycjach książki:
 
  • wydanie w twardej oprawie i obwolucie, limitowane do 750 egzemplarzy z autografami większości autorów w cenie $65
  • wydanie deluxe oprawione w skórę, limitowane do 52 egzemplarzy oznaczonych literami A-Z, AA-ZZ z autografami większości autorów z dodatkowymi perkami takimi jak dodatkowe ilustracje, ilustrowane wyklejki - w cenie $300

Kiedy informacja została ujawniona członkom Cemetery Dance Book Club (na kilka dni przed oficjalna informacje) dostępna była tez informacja o trzeciej edycji w miękkiej oprawie za $20 - jednak teraz została ona usunięta.

Niestety, żadne z wydań nie będzie podpisane przez Stephena Kinga.

Książkę można zamawiać na stronie wydawnictwa.
Powiązane
Książki:
Shivers VI
Shivers VII
Opowiadania:
Weeds
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: