"Sleeping Beauties" na wyspach już we wrześniu

Brytyjskie wydawnictwo Hodder & Stoughton wyjawiło, że wspólna powieść Stephena Kinga i Owena Kinga zatytułowana "Sleeping Beauties" ukaże się 26 września 2017 roku. Jednocześnie z edycją papierową książka ukaże się w wersji audio. Projekt okładki nie jest jeszcze znany, a 720 stronicowa książka będzie kosztowała £20.

Opis wydawcy:
"W przyszłości tak prawdziwej i bliskiej, że może rozgrywać się teraz, coś dziwnego dzieje się, gdy kobiety zasypiają: ich ciała zostają osnute czymś w rodzaju kokonu. Jeśli zostaną obudzone lub jeśli kokon zostanie naruszony, kobiety stają się dzikie i brutalne. Podczas tego snu przenoszą się one do innego miejsca...
Mężczyźni w naszym świecie zostali opuszczeni, pozostawieni an pastwę pierwotnych instynktów.
Jedna z kobiet, tajemnicza Evie, jest odporna na błogosławieństwo lub przekleństwo choroby snu. Czy Evie jest medyczną anomalią, która można zbadać, czy może jest demonem, którego trzeba zgładzić?
Książka umiejscowiona jest w małym miasteczku w Appalachach, gdzie głównym pracodawcą jest więzienie dla kobiet."

Tym samym zmianie uległa data premiery książki podana wcześniej na stronie oficjalnej Stephena Kinga. Początkowo książka miała mieć premierę w październiku, jednak biorąc pod uwagę, że zwykle książki Kinga w USA i Wielkiej Brytanii mają premierę tego samego dnia - również w USA książka ukaże się właśnie 26 września.

Informacji o polskim wydaniu możemy się spodziewać w drugiej połowie marca.
Powiązane
Książki:
Śpiące królewny
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: