Brytyjska okładka "If It Bleeds"

Dopiero co zobaczyliśmy amerykańską okładkę przyszłorocznej publikacji Stephena Kinga, a już wydawnictwo Hodder & Stoughton zaprezentowało okładkę wydania brytyjskiego:
Dziennikarze mają powiedzenie: "Jeśli jest krew, to jest news". A bomba w szkole Alberta Macready'ego z pewnością znajdzie się na pierwszych stronach gazet.

Holly Gibney z agencji detektywistycznej Uczciwi znalazcy pracuje nad sprawą zaginionego psa - ale też cały czas stara się poprawiać własną asertywność. W telewizji ogląda relację z pewnego wydarzenia, a gdy ponownie trafia na nią w wieczornych wiadomościach zdaje sobie sprawę, że coś jest nie tak z dziennikarzem, który pierwszy pojawił się na miejscu wydarzeń. Tak rozpoczyna się "If It Bleeds", nowa historia będąca sequelem "Outsidera" przedstawiająca Holly w jej pierwszej samodzielnej sprawie. "If It Bleeds" to także jedna z czterech historii w nowym znakomitym zbiorze Stephena Kinga.

Ponadto w zbiorze znajdziemy trzy fantastyczne opowieści: "Mr Harrigan's Phone", "The Life of Chuck" oraz "Rat". Wszystkie ukazują zarówno bogactwo warszatowe Kinga, jak i serwują nam dawkę humoru, horroru i zapierającego dech suspensu. W fascynujących notkach od autora pisarz zdradza skąd wzięły się pomysły na każdą z historii i daje nam wgląd w swoją wyobraźnię.
Powiązane
Książki:
Jest krew...
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: