"Śpiące królewny" jako komiks w 2020 roku

Powieść Stephena Kinga i Owena Kinga "Śpiące królewny" doczeka się komiksowej adaptacji!

Wydawnictwo IDW Publishing ("Locke & Key") zapowiedziało na początek 2020 roku wydanie komiksu "Sleeping Beauties" autorstwa Rio Youers (scenariusz) oraz Alison Sampson (ilustracje).
"To bardzo sugestywna historia przez co pozwala na stworzenie interesujących ilustracji, z magicznymi motywami w pięknymi lokacjami w Appalachach. Miejsca, przestrzenie, płcie, ciała, charaktery, relacje międzyludzkie, polityka, emocje - to ambitna (i na pewno innowacyjna) praca, która będzie nie lada wyzwaniem. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym, co robimy."
- powiedziała Sampson.
"Praca nad czymkolwiek powiązanym z nazwiskiem Kinga jest surrealistycznym, oszałamiającym i nieco przerażającym przeżyciem. Gdy tylko zabiorę się do pracy będę miał jeden cel: pozostać wierny pierwowzorowi i jego przesłaniu, aby dostarczyć historię, od której nie będzie można się oderwać, która zadowoli fanów Stephena Kinga i Owena Kinga oraz czytelników komiksów na całym świecie"
- powiedział Youters.

Tak prezentuje się okładka komiksu wykorzystująca ilustracjęJany Heidersdorf, autorki ilustracji limitowanego wydania powiesci wydanego przez Cemetery Dance:
Powiązane
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: