"Oczy smoka" - unikatowe portfolio Davida Palladini

Małe wydawnictwo Suntup Press zapowiedziało wydanie portfolio grafik autorstwa Davida Palladini, którego ilustracje znalazły się w książce "Oczy smoka". Co ciekawe, wydawnictwo należy do jednego z kolekcjonerów i wielkich fanów twórczości Stephena Kinga, więc możemy się spodziewać produktu najwyższej jakości.
 
Również fani w Polsce mieli okazję zapoznać się z tymi ilustracjami w pierwszym wydaniu "Oczy smoka" w 1992 roku przez wydawnictwo Amber.

Portfolio, którego wydanie zapowiedziano na 7 lipca 2017 roku, będzie zawietało 22 czarno-białych ilustracji oraz 2 kolorowe (w tym reprodukcję strony tytułowej pierwszego amerykańskiego wydania pokolorowaną przez artystę oraz nie publikowane nigdy wcześniej ilustracje). Ponadto do portfolio dołączone zostanie posłowe artysty napisane specjalnie do tej produkcji. Portfolio zostanie wydane w dwóch wariantach:
  • limitowanym do 300 egzemplarzy oznaczonym numerami, w formacie około 26 cm x 40 cm na specjalnym papierze typu Mohawk, w cenie $295,
  • limitowanym do 26 egzemplarzy oznaczonym literami, w formacie około 31 cm x 46 cm na specjalnym papierze bawełnianym. Dodatkiem będzie unikalna grafika wykonana w technice fotograwiury z podpisem Davida Palladini. Ten unikalny wariant wyceniono na $795.
Zamówienia można składać na stronie sklepu wydawnictwa Suntup Press, przy czym wydanie oznaczone literami wyprzedało się w przedsprzedaży.
Powiązane
Książki:
Oczy smoka
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: