Aaron Paul jako Eddie Dean - plotka wciąż żywa

Wczoraj pojawił się nowy viral - odświeżona przez portal Blastr plotka jakoby Aaron Paul miał zostać zaangażowany do roli Eddie Dean'a do filmu Nikolai Arcela "Mroczna Wieża".

Po raz pierwszy informacja trafiła do sieci w 2012 roku kiedy projekt mocno promował Ron Howard, który miał zająć się też reżyserią. Informacja była równie wiarygodna jak to, że Rolanda ma zagrać Russell Crowe czy Javier Bardem, a Susannah Halle Berry.

Aaron Paul jako Eddie Dean

W swoim artykule redaktor Blastr twierdzi, że informacja pochodzi z "wewnątrz" ekipy odpowiedzialnej za projekt, jednak ze względu na brak oficjalnego potwierdzenia należy traktować ją jako plotkę. Dość to pokrętne.

Główny zainteresowany Aaron Paul skomentował tę plotkę na swoim tweeterze:

Aaron Paul na tweeterze

Wiadomośc można było odczytać w różny sposób. Z jednej strony mogło się wydawać, że aktor potwierdził tym wspaniałą wiadomość, z drugiej jednak można to odczytać jako wyartykułowanie zaskoczenia. Kilka minut później aktor umieścił kolejny wpis:

Aaron Paul i Stephen King na tweeterze

Jak sam King mówi, "jest fanem" młodego aktora znanego głównie ze swojej świetnej roli z serialu "Breaking Bad" więc kto wie - może rzeczywiście zasugeruje coś producentom.

To, że plotka odżyła właśnie teraz może nie być przypadkowe biorąc pod uwagę fakt, że zdjęcia ruszają już w kwietniu. Być może jest to gra mająca na celu wybadanie reakcji fanów.
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: