Stephen King wraca do Castle Rock

Kilka dni temu informowałem, że Stephen King napisał nową nowelę wspólnie z Richardem Chizmarem. Jak się okazało akcja noweli rozgrywała się będzie w legendarnym miasteczku stworzonym przez Stephena Kinga, które po raz pierwszy pojawiło się w powieści "Martwa strefa".

Z dzisiejszych informacji wynika, że wytwórnia Bad Robot należąca do J.J. Abramsa wraz z Warner Bros pracuje nad nowym serialem zatytułowanym "Castle Rock".
Autorami scenariuszy inspirowanych twórczością Kinga sąSam Shaw i Dusty Thomason. Serial ma być emitowany przez telewizję Hulu, która w 2016 roku emitowała serial "22.11.63".

Wraz z zapowiedzią udostępniono teaser nowej produkcji:
 

Castle Rock po raz pierwszy pojawiło się w ksiażce "Martwa strefa". Od tamtej pory King często wracał do miasteczka, którego mieszkańcy byli świadkami wielu tragicznych i przerażających wydarzeń. W Castle Rock rozgrywała się główna akcja m. in. "Polaroidowego psa", "Cujo" czy "Sklepiku z marzeniami". Bardzo ważnym opowiadaniem jest "To żyje w nas", które skupia się na historii miasteczka, a co ciekawe w swojej pierwotnej wersji nie opowiadało o Castle Rock. Po raz ostatni odwiedziliśmy to miasteczko w powieści "Przebudzenie".
 
Powiązane
Seriale:
Castle Rock
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: