"Castle Rock" - kolejni aktorzy

Jak się okazuje, oprócz Tima Robbinsa, do obsady drugiego sezony serialu "Castle Rock" dołącza również Lizzy Caplan (serial "Okręt"),  Garrett Hedlund (serial "Mosaic") i Elsie Fisher. Wspomagać ich będą Yusra Warsama ("Assassin’s Creed: Origins"), Barkhad Abdi ("Blade Runner 2049") oraz Matthew Alan (serial "13 powodów").

Wspomniany w poprzednim wpisie Tim Robbins zagra Reginalda "Pop" Merrilla, głowę przestępczej rodziny w Castle Rock, który na ostatniej prostej swojego życia zmaga się z rakiem. "Pop" Merrill pojawił się m. in. w nowali "Polaroidowy pies".
Garrett Hedlund zagra Johna "Ace" Merrilla, bratanka Popa. Ace to znany w Castle Rock rozrabiaka, który mając konflikt z gangiem Somalijczyków z sąsiedniego Jerusalem, zagrozi kruchemu rozejmowi pomiędzy gangami. Ace Merrill pojawił się m. in. w noweli "Ciało" oraz powieści "Sklepik z marzeniami".
Lizzy Caplan wcieli się w rolę piekęgniarki, Annie Wilkes, która zdradza problemy psychiczne. Annie Wilkes to główna postać powieści "Misery".
Elsie Fisher wcieli się w rolę Joy Wilkes, córki Annie, która zauważa u matki problemy spychiczne
Matthew Alan zagra Chrisa Merrilla, brata Ace, który będzie starał się łagodzić konflikty pomiędzy grupami przestępczymi z Castle Rock a Jerusalem.
Yusra Warsama zagra Nadię Omar, lekarkę ze szpitala w Jerusalem.
Barkhad Abdi zagra brata Nadii, Abdi Omara - działacza społecznego z Jerusalem.
opublikowano: 2019-03-20 18:00:00
źródło: Deadline
ZOBACZ PODOBNE NA STRONIE
  1. Witajcie w "Castle Rock"
Powiązane
Social Media
STRONA NA SKRÓTY: