"Castle Rock" - kolejni aktorzy

Jak się okazuje, oprócz Tima Robbinsa, do obsady drugiego sezony serialu "Castle Rock" dołącza również Lizzy Caplan (serial "Okręt"),Garrett Hedlund(serial "Mosaic") i Elsie Fisher. Wspomagać ich będą Yusra Warsama("Assassin's Creed: Origins"),Barkhad Abdi("Blade Runner 2049")oraz Matthew Alan(serial "13 powodów").

Wspomniany w poprzednim wpisie Tim Robbins zagra Reginalda "Pop" Merrilla, głowę przestępczej rodziny w Castle Rock, który na ostatniej prostej swojego życia zmaga się z rakiem. "Pop" Merrill pojawił się m. in. w nowali "Polaroidowy pies".
Garrett Hedlund zagra Johna "Ace" Merrilla, bratanka Popa. Ace to znany w Castle Rock rozrabiaka, który mając konflikt z gangiem Somalijczyków z sąsiedniego Jerusalem, zagrozi kruchemu rozejmowi pomiędzy gangami. Ace Merrill pojawił się m. in. w noweli "Ciało" oraz powieści "Sklepik z marzeniami".
Lizzy Caplan wcieli się w rolę piekęgniarki, Annie Wilkes, która zdradza problemy psychiczne. Annie Wilkes to główna postać powieści "Misery".
Elsie Fisher wcieli się w rolę Joy Wilkes, córki Annie, która zauważa u matki problemy spychiczne
Matthew Alan zagra Chrisa Merrilla, brata Ace, który będzie starał się łagodzić konflikty pomiędzy grupami przestępczymi z Castle Rock a Jerusalem.
Yusra Warsama zagra Nadię Omar, lekarkę ze szpitala w Jerusalem.
Barkhad Abdi zagra brata Nadii, Abdi Omara - działacza społecznego z Jerusalem.
Powiązane
Seriale:
Castle Rock
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: