Scott Glenn dołącza do obsady "Castle Rock"

Doświadczony aktor Scott Glenn dołączył do powiększającej sie obsady serialu "Castle Rock" realizowanwego przez J. J. Abramsa i Hulu. Glenn znany jest z filmów takich jak "Czas Apokalipsy", "Dzikie gęsi II", "Ultimatum Bourne'a" czy "Milczenie owiec". Ostatnio częściej pojawia się w serialach, więc możecie go znać z "Pozostawionych", "Daredevila" czy nadchodzących "The Defenders".

Aktor wcieli się w Alana Pangborna, emerytowanego szeryfa hrabstwa Castle Rock, za którego kadencji miasteczko zostało dotknięte przez wiele tragedii.
W uniwersum ksiażkowym Stephena Kinga, Alan Pangborn zastąpił na stanowisku szeryfa George'a Bannermana, znanego z powieści "Martwa strefa" i "Cujo", w którym został zagryziony przez wściekłego bernardyna. Pangborn pojawił się jako istotna postać w powieści "Mroczna połowa" (w filmie zagrał go Michael Rooker), noweli "Polaroidowy pies", a główną postacią był w "Sklepiku z marzeniami" (w adaptacji fimowej wcielił się wniego Ed Harris). Po tych wydarzeniach miał przejśc na emeryturę, a na stanowisku zastąpił go Norris Ridgewick.
opublikowano: 2017-08-17 13:30:00
źródło: Deadline
Powiązane
Zapowiedzi

2018-07-25

"Castle Rock"

2018-08-22

"Pan Mercedes"

2018-09-04

"Flight or Fright"

Nowość w kolekcji
Social Media
MOJA KOLEKCJA NA SKRÓTY: