Scott Glenn dołącza do obsady "Castle Rock"

Doświadczony aktor Scott Glenn dołączył do powiększającej sie obsady serialu "Castle Rock" realizowanwego przez J. J. Abramsa i Hulu. Glenn znany jest z filmów takich jak "Czas Apokalipsy", "Dzikie gęsi II", "Ultimatum Bourne'a" czy "Milczenie owiec". Ostatnio częściej pojawia się w serialach, więc możecie go znać z "Pozostawionych", "Daredevila" czy nadchodzących "The Defenders".

Aktor wcieli się w Alana Pangborna, emerytowanego szeryfa hrabstwa Castle Rock, za którego kadencji miasteczko zostało dotknięte przez wiele tragedii.
W uniwersum ksiażkowym Stephena Kinga, Alan Pangborn zastąpił na stanowisku szeryfa George'a Bannermana, znanego z powieści "Martwa strefa" i "Cujo", w którym został zagryziony przez wściekłego bernardyna. Pangborn pojawił się jako istotna postać w powieści "Mroczna połowa" (w filmie zagrał go Michael Rooker), noweli "Polaroidowy pies", a główną postacią był w "Sklepiku z marzeniami" (w adaptacji fimowej wcielił się wniego Ed Harris). Po tych wydarzeniach miał przejśc na emeryturę, a na stanowisku zastąpił go Norris Ridgewick.
Powiązane
Seriale:
Castle Rock
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: