Pennywise - bójcie się

Kilka dni temu Bill Skarsgård przyleciał do Kanady, aby wziąć udział w zdjęciach do ekranizacji "To", a dzisiaj w końcu pokazano jak będzie wyglądał w filmie.

Tak aktor mówi o swojej roli:
"To bardzo ekstremalna postać. Nieludzka. Jest nawet gorszy niż socjopata, bo to nie człowiek. Nie jest klaunem. Gram tylko jedno z istnień, które powołuje do zycia. Ważne abyśmy zrobili coś świeżego i oryginalnego. Świadomie nie idziemy w kierunku dziwacznego, śliskiego wyglądu.

TO naprawdzę uwielbia kształt klauna Pennywise'a, lubi gry i polowanie. To co wydaje się zabawne tej złej istocie, nie zawsze jest zabawne dla innych. Ale TO uważa się za żartownisia.

Jeden z moich przyjaciół przeżył traumę po obejrzeniu oryginalnego filmu. Teraz cierpi na fobię na punkcie klaunów, a miał jakieś 5-6 lat gdy obejrzał film, stanowczo za mało, ale jego starsze rodzeństwo zmusiło go do obejrzenia filmu. Teraz jest przerażony.

Rola Tima Curry'ego była wspaniała i dlatego dla mnie ważne jest, aby zrobić coś innego. Nigdy nie byłbym w stanie powtórzyć wyczynów Tima Cyrry'ego tak dobrze jak on.

Jest w tej postaci coś dziecinnego, bo jest bardzo związana z dziećmi. Claun JEST manifestacją dziecięcej wyobraźni, więc jest w nim coś dziecinnego. Prowadziłem własne poszukiwania informacji o klaunach. Nie jestem pewien, czy fobia na punkcie klaunów ywstępowała tak często przed publikacją powieści. Oczywiście zdarzało się, że klauny niepokoiły ludzi, ale nikt nie zgłębił tego zagadnienia tak jak Stephen King."
Powiązane
Filmy:
To
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: