"Lśnienie" z wydawnictwa Folio Society

The Folio Society, brytyjskie wydawnictwo, które od kilkudziesięciu lat wydaje bibliofilskie wydania książek, zapowiedziało swoje pierwsze wydanie powieści Stephena Kinga - będzie to "Lśnienie".
Książka będzie wydana w twardej oprawie, będzie miała 536 stron i zawierała będzie 11 ilustracji Edwarda Kinselli.
Koszt książki to£49.95.

Cena nie jest wygórowana, własciwie to mieści się w zakresie cenowym wydań podarunkowych (gift edition) innych wydawnictw. Nakład również jest zblizony - książka będzie wydana w 2300 egzemparzach.

Folio Society wydało bardzo dużo bardzo ładnie wydanych książek, jednak zwykle nie osiągają one wysokich cen na ryku kolekcjonerskim. Wydanie to być może przeszłoby bez echa, gdyby nie związane z nim loterie. Wydawca deklaruje, że będzie w posiadaniu 110 egzemplarzy podpisanych przez artystę oraz przez Stephena Kinga. Te egzemplarze nie są przeznaczone do sprzedaży - będą nagrodami w dwóch loteriach:
  • 100 egzemplarzy zostanie rozlosowanych wśród klientów Folio Society, którzy do 30 czerwca zrobią zakupy na stornie wydawnictwa
  • 10 egzemplarzy zostanie rozlosowanych wśród nie-klientów, ważne aby zgłosić się na stronie do 30 czerwca (uwaga: nie ma ograniczeń terytorialnych).

Poniżej możecie obejrzeć przykładowe ilustroacje Edwarda Kinselli:
Powiązane
Książki:
Lśnienie
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: