Kingowie w Nowym Jorku - pierwszy dzień trasy promocyjnej

W dniu premiery powieści "Śpiące królewny" rozpoczęła się najnowsza trasa promocyjna z udziałem Stephena Kinga i Owena Kinga. Pierwszym przystankiem był Nowy Jork, gdzie na zaproszenie Brooklynskiej księgarni Books Are Magic autorzy powieści spotkali się z czytelnikami. Spotkanie odbyło się w Kościele Świętej Anny i Świętej Trójcy.

Przed spotkaniem Kingowie podpisali 400 sztuk powieści, które znalazły się w puli dostępnej dla uczestników.
Spotkanie rozpoczęło się o 19:00 czasu lokalnego, a Kingowie zostali przedstawieni publiczności przez pisarkę Emmę Straub (córkę Petera Strauba, który również był na spotkaniu). Pisarze opowiadali o okolicznościach powstania powieści i o wspólnej pracy. Stephen rzucił kilka dowcipów które znane są z poprzednich tras promocyjnych.Oboje na przeczytali fragment z powieści i odpowiedzeli na kilka pytań publiczności. King nie zdradził nic na temat nowej książki.

Spotkanie zostało przewidziane dla 700 gości, a jego program nie zawierał sesji autografów. Bilet wstępu kosztował $39.50, a jego cena zawierała koszt książki w twardej oprawie - 400 z 700 przygotowanych książek było podpisanych, a rozdawane były losowo.
Powiązane
Książki:
Śpiące królewny
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: