Kingowie w Milwaukee - piąty dzień trasy promocyjnej

Piątego dnia trasy promocyjnej powieści "Śpiące królewny", Stephen King i Owen King spotkali się z czytelnikami w Milwaukee w stanie Wisconsin. Pierwsze w historii spotkanie z czytelnikami w tym mieście odbyło się pod patronatem Boswell Book Company w kinie Riverside.

Podczas spotkania Owen King odniósł się do komentarzy, że Stephen podpisuje książki kolorowymi długopisami - zwykle niebieskimi, ale niektóre egzemplarze książki "Śpiące królewny" podpisane są też czerwonym długopisem. Według niego nie chciał podpisywać czarnym długopisem, bo jak powiedział "czarny to śmierć".

Ponadto w końcu usłyszeliśmy coś nowego o przyszłorocznej powieści. Jak juz wcześniej informowaliśmy, będzie miałą tytuł "The Outsider", a wydana ma być w czerwcu 2018 roku. Ma opowiadać o "dżentelmenie z południowego zachodu, który popełnia morderstwa". Nie chciał zdradzać więcej szczegółów, bo według niego jest to postać, którą wierni czytelnicy mogliby rozpoznać.


Bilet wstępu oraz prawo do jednego egzemplarza skiążki kosztowało $32,50 (czyli dokładnie cena okładkowa książki) - 400 z ponad 2400 przygotowanych książek było podpisanych, a rozdawane były losowo.
opublikowano: 2017-10-01 23:10:00
Powiązane
Zapowiedzi

2018-07-25

"Castle Rock"

2018-08-22

"Pan Mercedes"

2018-09-04

"Flight or Fright"

Nowość w kolekcji
Social Media
MOJA KOLEKCJA NA SKRÓTY: