Kingowie w Newton - trzeci dzień trasy promocyjnej

Trzeci dzień trasy promocyjnej Sleeping Beauties Book Tour, Stephen King i Owen King, spędzili z czytelnikami w Newton w stanie Massachusetts. Spotkanie odbyło się w Pierwszym Kościele Protestanckim w Newton pod patronatem księgarni Newtonville Books.

Podczas spotkania z czytelnikami ponownie opowiadali o wspólnej pracy i jak ona przebiegała. Pojawiła się za to ciekawostka dotycząca pytań, które Kingowie zadają sobie nawzajem. Owen zdradził, że na każdym spotkaniu ma ze sobą książke Stephena Spignessi "Stephen King Quiz Book" i pytania, które zadaje pochodza z niej. Ponadto, Owen opowiadał o dorastaniu w rodzinie pisarzy, przy okazji wspominając kreatywne zabawy, w których brał udział jego brat Joe i ojciec, polegające na grupowym opowiadaniu historii. Jeden z nich zaczynał mówiąc jedno zdanie, a następnie kolejny przejmował historie dopowiadajć kolejne zdanie i tak dalej.

Jednym z ciekawszych pytań na które odpowiedzieli było to, kogo King zaprosiłby na swoje urodziny. Odpowiedział, że pewnie Annie Wilkes, bo jest jego fanką numer jeden i na pewno miałaby ze sobą ostry nóż do pokrojenia tortu.
Spotkanie zostało przewidziane dla 700 gości, a jego program nie zawierał sesji autografów. Bilet wstępu kosztował $35, a jego cena zawierała koszt książki w twardej oprawie - 400 z 700 przygotowanych książek było podpisanych, a rozdawane były losowo.
Powiązane
Książki:
Śpiące królewny
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: