Wydanie specjalne "Revival" on nowego wydawnictwa

Kilka dni temu Brian James Freeman ogłosił powstanie nowego wydawnictwaLetterPress Publications i od razu zaznaczył, że pierwszą publikacją będzie "duży" tytuł. Na nowopowstałych profilach społecznościowych nowego wydawnictwa od wczoraj pojawiały się tajemnicze zapowiedzi. Freeman, który związany jest z wydawnictwami Lonely Road Books oraz Cemetery Dance dobrze znany jest kolekcjonerom Kinga więc przewidywano ksiązkę powiązaną z Kingiem. Prawda okazała się jeszcze lepsza niż przypuszczano, bo nowe wydawnictwo wyda specjalne wydnaie deluxe ksiązki "Revival" (pol. "Przebudzenie").

Książka zostanie wydana na zasadach przedsprzedaży, oznacza to, że wydrukowane zostanie dokładnie tyle egzemplarzy ile zamówione zostanie od 15 do 31 maja (początkowo strona zamówienia udostępniona została dla członków Cemetery Dance Collectros Club). Premiera książki zapowiedziana jest na grudzień 2019 i będzie ona kosztowała $125.
Książka zostanie wydana w formacie B5 powiększonym (18 cm x 26 cm), z kolorowymi wyklejkami, na specjalnym papierze z piękną okładką z dwukolorowymi tłoczeniami i specjalnie zaprojektowanym grzbietem oraz ręcznie wykonanym etui. Za stronę graficzną odpowiadaFrançois Vaillancourt, który przygotował 16 pełnokolorowych ilustracji (w tym trzy rozkładane o wymiarach 36 cm x 26 cm).

Dodatkowo w książce znajdą się:
  • wstęp Josha Boone'a, scenarzysty i reżysera pracującego nad ekranizacją książki,
  • ilustracje i szkice Vincenta Chonga, który pełni rolę konsultanta przy powstającym filmie,
  • "A Nasty, Dark Piece of Work" tekst Beva Vincenta o powstawaniu książki,
  • "Stephen King: The Rolling Stone Interview", dwudziestostronicowy wywiad ze Stephenem Kingiem, który ukazał się w magazynie "Rolling Stone" przy okazji publikacji książki w 2014 roku.
  • pełnokolorowe, specjalnie zaprojektowane arkusze podpisów z autografamiFrançois Vaillancourt, Beva Vincenta, Josha Boone'a i Vincenta Chonga.


 
Powiązane
Książki:
Przebudzenie
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: