"17 podniebnych koszmarów" przerazi nas w lutym

12 lutego do księgarni trafi antologia "17 podniebnych koszmarów" w redakcji Stephena Kinga i Beva Vincenta.Opowiadania przetłumaczył Tomasz Wilusz, a 384 stronicowa książka zostanie wydana w miękkiej oprawie będzie kosztowała 39,99zł.

Stephen King i Bev Vincent wybrali do swojej antologii opowiadania, których głównym tematem jest latanie i strach przed lataniem. Przeczytacie w niej opowiadania Joe Hilla, Raya Bradbury'ego, Dana Simmonsa oraz oczywiście Beva Vincenta i Stephena Kinga ("Specjalista od turbulencji").

Opis z okładki wydania polskiego:
"Witajcie w 17 podniebnych koszmarach, ich wspólnej antologii opowiadającej o nieszczęściach, które mogą was spotkać, kiedy jesteście jedenaście kilometrów nad ziemią i pędzicie z prędkością ponad ośmiuset kilometrów na godzinę, zamknięci w metalowej rurze (jak - brrr! - w trumnie) z około setką obcych ludzi. To książka o wszelkich zdarzeniach mogących zmienić waszą podróż po przyjaznym niebie w horror, w tym także takich, których dotąd nawet sobie nie wyobrażaliście... ale o których teraz już nie będziecie mogli przestać myśleć, gdy następnym razem wsiądziecie do samolotu i oddacie swój los w ręce obcego człowieka.

Są tu nowe utwory Joe Hilla i Stephena Kinga, a także czternaście klasycznych opowiadań oraz jeden wiersz. Stephen King napisał także przedmowę i wprowadzenia do wszystkich tekstów.

Dzieła takich autorów jak Richard Matheson, Ray Bradbury, Roald Dahl, Dan Simmons sprawiają, że zbiór 17 podniebnych koszmarów jest, jak ujmuje to King, "idealną lekturą do samolotu, zwłaszcza podchodzącego do lądowania podczas burzy... Nawet jeśli siedzicie bezpiecznie na ziemi, lepiej mocno zapnijcie pasy".

Przerażająca książka, która sprawi, że dobrze się zastanowicie, zanim zdecydujecie, w jaki sposób chcecie podróżować."
"
Powiązane
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: