Powoli ruszają prace nad drugim rozdziałem "To"

Wytwórnia New Line, zlecając Gary'emu Daubermanowi pisanie scenariusza dokontynuacji filmu"To", oficjalnie zaczęło przedprodukcję drugiego rozdziału horroru. Scenarzysta w swoim dorobku ma dwie części horroru "Annabelle" oraz zapowiedzianego na przyszły rok drugiego spinoffu "Obecności" zatytułowanego "The Nun". Ponadto wraz z Chasem Palmerem i Carym Fukunaga odpowiada za scenariusz pierwszej części "To".

Nadal nie jest pewne czy na stołek reżysera powróci Andy Muschietti. Na razie reżyser ma w planach pracę na planie serialu "Locke & Key" na podstawie komiksu Joe Hilla i Gabriela Rodrigueza, jednak nie krył swojego zainteresowania pracą nad kontynuacją ekranizacji książki Stephena Kinga:
"Chciałem jak najbardziej skupić się na emocjonalnej podróży grupy dzieciaków. Przejście na ten drugi wymiar - na drugą stronę - to coś, co możemy wprowadzić w drugiej części (...) W książce perspektywa narracji... jest zawsze z Frajerami, więc wszystko co wiedzą o Pennywisie to domniemania miejscami absurdalne, a ja chciałem uszanować ten nastrój tajemniczości, to uczucie niewiedzy na temat tego co znajduje się po drugiej stronie."

 
Powiązane
Filmy:
To
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: