Powoli ruszają prace nad drugim rozdziałem "To"

Wytwórnia New Line, zlecając Gary'emu Daubermanowi pisanie scenariusza do kontynuacji filmu „To”, oficjalnie zaczęło przedprodukcję drugiego rozdziału horroru. Scenarzysta w swoim dorobku ma dwie części horroru „Annabelle” oraz zapowiedzianego na przyszły rok drugiego spinoffu „Obecności” zatytułowanego „The Nun”. Ponadto wraz z Chasem Palmerem i Carym Fukunaga odpowiada za scenariusz pierwszej części „To”.

Nadal nie jest pewne czy na stołek reżysera powróci Andy Muschietti. Na razie reżyser ma w planach pracę na planie serialu „Locke & Key” na podstawie komiksu Joe Hilla i Gabriela Rodrigueza, jednak nie krył swojego zainteresowania pracą nad kontynuacją ekranizacji książki Stephena Kinga:
„Chciałem jak najbardziej skupić się na emocjonalnej podróży grupy dzieciaków. Przejście na ten drugi wymiar - na drugą stronę - to coś, co możemy wprowadzić w drugiej części (...) W książce perspektywa narracji... jest zawsze z Frajerami, więc wszystko co wiedzą o Pennywisie to domniemania miejscami absurdalne, a ja chciałem uszanować ten nastrój tajemniczości, to uczucie niewiedzy na temat tego co znajduje się po drugiej stronie.”

 
opublikowano: 2017-09-07 22:30:00
źródło: Variety
Powiązane
Filmy:
2017 To
Zapowiedzi

2018-07-25

"Castle Rock"

2018-08-22

"Pan Mercedes"

2018-09-04

"Flight or Fright"

Nowość w kolekcji
Social Media
MOJA KOLEKCJA NA SKRÓTY: