​"To" w wersjach (!) reżyserskich

Już przy okazji premiery pierwszej części "To" w 2017 roku, mówiło się o reżyserskiej wersji filmu, która miała trwać prawie 180 min (wersja kinowa ostatecznie została skrócona do 135 minut). Tuż przed zbliżającą się premierą "To: Rozdział 2" pojawiły się informacje, że pierwotna wersja dugiej części trwała 4 godziny, które ostatecznie zostały skrócone do 165 minutowej wersji, którą zobaczymy w kinach we wrześniu.

Ostatnio Andy Muschietti zdradził, że wersje reżyserskie mogą oczywiście ujrzeć światło dzienne, a on sam pracuje nie nad jedną czy dwoma, ale nad trzema takimi projektami.
Możliwości są otwarte (...) Istnieje wersja, w której oba filmy są ze sobą połączone. Istnieją też wersje reżyserskie obydwu filmów. I cieszy mnie sama praca nad obydwoma wariantami".
Nic nie wiadomo o potencjalnej dostepności i dystrybucji tych filmów, ale czasy ich trwania wskazują na możliwość dystrybucji na nośnikach Blu-Ray. Czy będą to 3 i 4 godzinne wersje oddzielnych filmów czy SIEDMIOGODZINNA wersja połączona (zapewne całkowicie przemontowana), na pewno będzie to nie lada wydarzenie.
Powiązane
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: