The Little Sisters of Eluria (Grant) Deluxe Edition

The Little Sisters of Eluria (Grant) Deluxe Edition Rok wydania: 15 grudnia 2008
Wydawnictwo: Donald M. Grant
Oprawa: twarda, obwoluta, pudełko
Format: 19 cm x 26 cm
Ilość stron: 322
Nakład: 1.250
Cena okładkowa: $300
Ilustracje: Michael Whelan

The Little Sisters of Eluria (Grant) DE - autograf Stephena Kinga i Michaela WhelanaEkskluzywne wydanie numerowane z autografami Michaela Whelana i Stephena Kinga. Mój egzemplarz ma wysoki numer #1029.

Książka graficznie jest identyczna jak w wersji Artist Edition, ale zamiast etui, mamy tu pudełko (tzw. traycase). Sama książka jest nieco inaczej oprawiona i wykończona i oczywiście posiada specjalną stronę z autografami.
The Little Sisters of Eluria (Grant) DE - pudełko i książkaThe Little Sisters of Eluria (Grant) DE - książka bez obwoluty

Okładka i zawartość książki jest takie samo jak wydanie Artist Edition, poza oprawą samej książki i szatą graficzną pudełka, które różnią się zarówno kolorystycznie jak i graficznie.

The Little Sisters of Eluria (Grant) DE - obwolutaThe Little Sisters of Eluria (Grant) DE - książka w pudełku

Artystą jest jeden z najbardziej cenionych ilustratorów w świecie kingowym: Michael Whelan. Wydania specjalne książek z cyklu "The Dark Tower" wydane były w formacie B5. To wydanie "Siostrzyczek z Elurii" jest w formacie powiększonym (oversized B5), przez co same ilustracje też są w większym formacie.

The Little Sisters of Eluria (Grant) DE - ilustracja 1The Little Sisters of Eluria (Grant) DE - ilustracja 2The Little Sisters of Eluria (Grant) DE - ilustracja 3The Little Sisters of Eluria (Grant) DE - ilustracja 4


Szczegóły pierwszych wydań znajdują się poniżej:

Pierwsze
polskie wydanie
 - obrazek
Pierwsze
amerykańskie wydanie
 - obrazek

Szczegóły pozostałych wydań znajdują się poniżej:

Polskie wznowienia
 - obrazek
 - obrazek
 - obrazek
 - obrazek
Wydania specjalne
 - obrazek
 - obrazek
Aktualności ze światów Kinga
Social Media
MOJA KOLEKCJA NA SKRÓTY: