The Dark Tower Companion (Cemetery Dance)

The Dark Tower Companion (Cemetery Dance) Rok wydania: 28 grudnia 2015
Wydawnictwo: Cemetery Dance
Oprawa: twarda, obwoluta
Okładka: Guillaume Pelletier
Ilość stron: 500
Nakład: 1.000 egz.
Cena okładkowa: $60

The Dark Tower Companion (Cemetery Dance) - autograf Bev VincentJest to 1 z 1000 egzemplarzy z autografem Bev'a Vincenta.

Pełniejszy tytuł tej ksiązki to "The Dark Tower Companion: A Guide to Stephen King's Epic Fantasy" i nie są to żarty. Bev Vincent po raz kolejny zabrał nas do Świata Pośredniego (jest też autorem "The Road to the Dark Tower").

Książka zawiera mnóstwo ciekawych informacji, w tym wywiady, wstępu, przewodnik encyklopedyczny, analizy opowiadań i powieści powiązanych z cyklem "Mroczna Wieża". Vincent nie pominął adaptacji komiksowych (i dodatków), przedstawia też kulisy prac artystów grafików pracujących przy wydaniach specjalnych. W książce znajdziemy też informacje o planowanych adaptacjach filmowych (aktualne na czas pisania) w tym wywiady z Ronem Howardem i Akiva Goldsman'em.

The Dark Tower Companion (Cemetery Dance) - książka i obwoluta

Obecnie jest to najaktualniejsza książka o "Mrocznej Wieży", zakresem szersza niż "The Dark Tower: A Concordance" i pomimo tego, że spora jej częśc do glosariusz, pod względem dostepności nie można jej nawet porównywać do książki Robin Furth.

The Dark Tower Companion (Cemetery Dance) strona (1)The Dark Tower Companion (Cemetery Dance) strona (2)


Szczegóły pierwszych wydań znajdują się poniżej:

Zagraniczne o Kingu
Wydanie: 1 - obrazek
Powiązane
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: