Wznowienie "Sztormu stulecia"

Wydawnictwo Prószyński zrobiło nie lada niespodziankę wznawiając bez żadnej zapowiedzi książkowe wydanie scenariusza mini serialu "Sztorm stulecia". Pozycja ta wydana była w Polsce tylko raz w 2006 roku i od dawna uchodziła za "biały kruk". Po ogłoszeniu harmonogramu Kolekcji Mistrza Grozy sytuacja troszkę się poprawiła, bo ten tytuł znalazł się wśród tomów kolekcji, jednak wielu narzekało, że jako ostatni 64 tom, kórego wydanie zapowiedziano dopiero na 16 października 2019.
Ksiażka została wznowiona w miękkiej oprawie w dotychczasowym tłumaczeniu Łukasza Praskiego. Nieco inny format książki i skład spowodowały zwiększenie ilości stron do 448. Cena okłądkowa: 42 złote.

Ze strony wydawnictwa:
"Oryginalny scenariusz Stephena Kinga po raz pierwszy po polsku! Little Tall, mała wyspa u wybrzeży stanu Maine, przygotowuje się do nadejścia zimowej burzy, którą meteorologowie zapowiadają jako sztorm stulecia. Wraz z pierwszymi płatkami śniegu na wyspie zjawia się Andre Linoge i morduje jedną z najstarszych jej mieszkanek, Marthę Clarendon. Potem spokojnie zasiada w jej fotelu, trzymając zakrwawioną laskę ze srebrną głową wilka... Po aresztowaniu szaleńca horror nie ustaje - śmierć pochłania kolejne ofiary; więzień steruje nią z celi, odgrywając morderczą pantomimę. "Dajcie mi to, czego chcę, a odejdę" - informuje społeczność Little Tall. "
 
Powiązane
Książki:
Sztorm stulecia
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: