Więcej Kinga na Europe Comic Con

Jak informowaliśmy w lipcu, w programie pierwszego Europe Comic Con, który odbędzie się od 25 do 27 listopada w Kielcach, znajdą się ciekawe smaczki dla fanów Stephena Kinga. Organizatorzy powoli podają coraz więcej szczegółów, wśród których pojawiła się informacja, że impreza będzie miała blok poświęcony Kingowi.

Do tej pory wiadomo było, że gościem imprezy będzie Mark L. Lester, reżyser filmu "Podpalaczka", który (mam nadzieję) odniesie się do genezy jego konfliktu z pisarzem, który dotyczył filmowej adaptacji.Ponadto czeka nas panel dyskusyjny "Czy Król horroru jest jeden, autorzy lepsi od Stephena Kinga".

Jak zapewniają organizatorzy imprezy, będzie ona unikalna pod względem prezentowanych treści. Wiadomo było, że będziemy mogli obejrzeć specjalny dokument na 40-lecie filmu "Carrie" Briana DePalmy, który obejrzymy zaledwie kilka tygodni po jego premierze 11 października.Nowością z ostatniej chwili jest informacja, że na pokazach filmowych będzie można obejrzeć "Cujo" i "Podpalaczkę".

Ostateczny program imprezy nadal jest ustalany i na pewno znajdzie się w nim jeszcze wiele rzeczy, które zachęcą fanów Kinga.
Przedsprzedaż biletów na imprezę ruszy jeszcze w tym tygodniu.
Powiązane
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: