Polska okładka "Koniec warty"

Tak będzie wyglądała Polska okłałka finału trylogii Billa Hodgesa (lub inaczej Pana Mercedesa).

Dwa pierwsze tomy trylogii, czyli "Pan Mercedes" oraz "Znalezione nie kradzione" wydane były z szatą graficzną bazująca na wydaniu brytyjskim. Tym razem wydawnictwo zdecydowało się na amerykańską wersję okładki, która odbiega stylem i kompozycją od wersji z Wysp. Na tę chwilę nie jest znany jeszcze projekt okładki z Wielkiej Brytanii więc nie wiemy, czy to jest dobry wybór.
Koniec Warty - Albatros 2016
Premiera książki zaplanowana jest na 8 czerwca 2016 roku - czyli jeden dzień po premierze amerykańskiej. Będzie ona dostępna w miękkiej i twardej oprawie.

Opis książki ze strony StephenKing.com:
"End of Watch" to fascynująca i przerażająca powieść opowiadająca o emerytowanym detektywie Billu Hodgesie powracającym do śledztwa dotyczącego swojego nemezis Brady Hartsfield'a, przestępcy nazwanego przez prasę Mordercą z Mercedesa.

Schwytany przy nieudanej próbie popełnienia drugiego masowego morderstwa, Hartsfield trafił do szpitala w stanie śpiączki i z poważnym urazem mózgu. Ale to tylko pozory: Brady potrafi wpływać zarówno na swojego lekarza jak i szpitalnego bibliotekarza, których doprowadza do popełniania przestępstw poza szpitalem. Ten geniusz technologiczny tworzy hipnotyczną grę w łowienie ryb, doprowadzającą graczy do popełnienia samobójstwa, a sam obiera za cel trójkę ludzi, którzy umieścili go w szpitalu - Hodgesa oraz jego pomocników: Holly i Jerome'a. Potem planuje zainicjować epidemię samobójstw. Dla Hodges'a - i całego miasta - zegar tyka w niespodziewany sposób...

"End of Watch" to jednocześnie samodzielna książka jak i finał trylogii detektywa Hodges'a, intensywna lektura, która prowadzi serię w stronę nowego wymiaru.

Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: