Albatros wznowi "Bastion"

29 września do księgarni trafi wznowienie powieści "Bastion", z nową okładką dopasowaną do Kolekcji Mistrza Grozy. Książka będzie miała 1166 stron, a jej tłumaczem pozostaje Robert Lipski.

"Bastion", podobnie jak kilka innych tytułów, nie znalazł się na liście tomów Kolekcji Mistrza Grozy, jednak jak widać wydawnictwo Albatros nie pozostało głuche na zapytania fanów i zdecydowało się ponownie wydać tę powieść, jednak jest to wydanie poza Kolekcją Mistrza Grozy chociaż w dopasowanej szacie graficznej i formacie.


Ze strony wydawcy:
"Najdłuższa i według powszechnych ocen najlepsza powieść w dorobku autora.
Przerażająca wizja opustoszałego świata, obraz apokalipsy
Supernowoczesna broń biologiczna przynosi całkowitą zagładę. Bez wybuchów, bez terrorystycznych ataków, bez zapowiedzi - ludzkość umiera.Zaczyna się niewinnie, od zwykłego przeziębienia. Ktoś kichnął, ktoś umarł i nagle Ziemia stała się masowym grobem.

Nieliczni, którzy przetrwali, zagubieni w nowym postapokaliptycznym świecie, zaczynają śnić. Wizje wskazują im drogę, zwiastują pojawienie się Wysłanników Dobra i Zła. Każdy musi dokonać wyboru, a kiedy to nastąpi, podążyć obraną ścieżką. Podzielona ludzkość formuje dwa obozy i wyrusza, by zbudować lub zniszczyć nową rzeczywistość.Epidemia obudziła w ludziach wszystko, co najgorsze, do głosu doszły najniższe, najbardziej prymitywne instynkty.Jednak wciąż jeszcze są tacy, którzy wierzą w miłość, dobroć i braterstwo."
Powiązane
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: