StephenKing.PL - nowa odsłona

Właśnie się stało! Po 13 wspaniałych latach w odchodzi stare...

Ruszyła nowa odsłona największego (być może nawet na świecie) portalu o Stephenie Kingu: StephenKing.PL. Cała redakcja od wielu miesięcy pracowała w pocie czoła (krótkich relacji można było posłuchać w audycjach RadioSK prowadzonych przez Mando) nad przenoszeniem treści ze starego portalu.

StephenKingPLJak zapewniają prowadzący serwis, przeniesiono niemal 100% treści i wszystko jest na swoim miejscu (a jeśli czegoś brakuje to szybko wróci). Ogólnie miało być po staremu "ale ładniej i nowocześniej"... i się udało.

Powoli odkrywam nowy portal: trzeba odświeżyć zapisane linki w ulubionych, bo zgodnie z duchem czasu zmienia się sposób prezentacji i dostępu do informacji. A informacji w tym portalu nie brakuje więc jeśli jeszcze, dziwnym trafem, z jakiegoś powodu tam nie byliście... nieee... to nie możliwe, bo przecież każdy zna StephenKing.PL.

Gratuluję całej redakcji portalu: Mando, Nocnemu i Ingo, doskonale wykonanej pracy i życzę wielu sukcesów, a wszystkim, którzy pomogli w ten czy inny sposób, w imeniu całej społecznosci: Dziękuję!
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: