Spotkanie ze Stephenem Kingiem i Joe Hillem w Sommerville

Wczoraj w Sommerville odbyło się wyczekiwane spotkanie ze Stephenem Kingiem i Joe Hillem. Obaj panowie promowali swoje nowe publikacje - King "Instytut", a Hill zbirór opowiadań "Full Throttle". Spotkanie organizowane było przez księgarnię Porter Square Books odbyło się w Sommerville Theater..

Impreza była biletowana i dostępne były różne warianty biletów - od standardowych do vipowskich, ale ceny były całkiem przywoite, bo razem z wejściówką za $65 uczestnik dostawał obie książki z autografami (kwota odpowiada okładkowej cenie dwóch książek). Między innymi z tego powodu w chwili udostępnienia systemu sprzedaży wejściówek, zawiesił się on doprowadzając fanów do szału. Na dodatek okazało się, że na skutek błędów w systemie związanym z zarządzaniem ilością dostępnych biletów sprzedano ponad 400 biletów więcej i przez następne kilka dni przedstawiciele księgarni odwoływali osobom, które zapłaciły ich wejściówki.

Ostatecznie, samo spotkanie odbyło się bez większych problemów. King i Hill opowiedzieli kilka anegdot, przeczytali fragmenty swoich książek oraz odpowiedzili na kilka pytań publiczności.
 

Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: