Przewodnik po Trylogii Billa Hodgesa

Na stronie oficjalnej Stepehna Kinga ogłoszono właśnie loterię - niestety tylko dla rezydentów USA. Jednak nie smućcie się, bo o ile ominie was losowanie anglojęzycznych nagród (książek z Trylogii Billa Hodgesa i audiobooków), to nadal macie szansę dostać nagrodę pocieszenia: nową książkę Robin Furth "The Bill Hodges Concordance".

Robin Furth znana jest głównie jako współtwórca komiksów z serii "Mroczna Wieża" wydawanych przez wydawnicto Marvel. Jest też autorką "the Dark Tower Concordance", czyli przewodnika encyklopedycznego po świecie "Mrocznej Wieży". Ten przewodnik był jednym z jej pierwszych zadań, gdy 17 lat temu zaczęła pracę dla Stephena Kinga, a on potrzebował kogoś kto pomoże mu uporządkować i wrócić do świata Rolanda Deschain.

"The Bill Hodges Concordance" jest przewodnikiem encyklopedycznym po kryminalnej trylogii Stephena Kinga. Znajdziecie w nim spis postacji, miejsc, ważniejszych przedmiotów i wydarzeń. A co ważniejsze - książkę możecie pobrać za darmo już teraz (ale nie później niż do 17 kwietnia 2017 roku). Wystarczy wejść na stronę loterii, przewinąć ją w dół i odszukać link do pobrania książki (lub po prostu kliknąć tutaj: "The Bill Hodges Concordance").
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: