Nowe figurki nawiązujące do ekranizacji prozy Kinga

W wrześniu do sprzedaży trafią nowe figurki Funko POP! Movies nawiązujące do filmu "Lśnienie" Stanley'a Kubricka oraz "Carrie" Briana DePalmy. W serii dostaniemy figurki postacji Carrie White, Wendy Torrance, Danny'ego Torrance, dwa warianty figurki Jacka Torrance - w cenie około $10,99 za sztukę oraz dwa warianty bliźniaczek Grady.
Ponadto do sprzedaży trafią nowe figurki serii Dorbz Vinyl Horror, w której znajdziemy Pennywise'a i dwa warianty Jacka Torrance'a - cena sugerowana $7,99.
Miesiąc wcześniej Funko wypuści serię figurek kolekcjonerskich Pint Size Heroes: Horror, w której, jeśli dopisze nam szczęście, będziemy mogli trafić na figurkę Carrie White lub Pennywise'a. Figurki z tej serii mają niecałe 4 cm wysokości i pakowane są w nieprzezroczyste opakowania, a kupując nie mamy pewności jaką figurkę dostaniemy. Cena takiej figurki to ok. $5.
Z kolei Mezco Toyz wypuści w listopadzie 26 cm figurkę Pennywise'a w ramach serii Living Dead Dolls. Ta spora figurka będzie miała 5 ruchomych "stawów" pozwalających na ustawienie jej w różnych pozycjach, a w zestawie dostaniemy też bvalonik. Cena w przedsprzedaży to $46.
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: