"Later" - NOWA książka Stephena Kinga!

"Later", to nowa powieść Stephena Kinga, która ma ukazać się w wydawnictwie Hard Case Crime w 2021 roku. Będzie to trzecia książka wydana w tym wydawnictwie (po "Colorado Kid" i "Joyland").

Premiera zapowiedziana jest na 2 marca 2021, a ksiażka będzie miała 256 stron i zostanie wydana w miękkiej oprawie w cenie $14,95.
Opis wydawcy:
CZASAMI DORASTAJĄC MUSISZ STAWIĆ CZOŁA SWOIM DEMONOM

Jamie Conklin, syn samotnej matki borykającej się z trudnościami, chce po prostu zwykłego dzieciństwa. Ale Jamie nie jest zwykłym dzieckiem. Urodzony z nadnaturalnymi zdolnościami, które jego matka chce zachować w tajemnicy, Jamie może zobaczyć to, czego nikt inny nie widzi, i dowiedzieć się, czego nikt inny nie może się dowiedzieć. Ale koszt użycia tej zdolności jest wyższy, niż Jamie może sobie wyobrazić - o czym dowiaduje się, gdy detektyw nowojorskiej policji wciąga go w pościg za zabójcą, który groził uderzeniem zza grobu.

"Later" to Stephen King w najlepszym wydaniu, przerażająca i wzruszająca opowieść o utraconej niewinności i próbach, które sprawdzają nasze poczucie dobra i zła. Z echem klasycznej powieści Kinga "To", LATER to potężna, nawiedzająca, niezapomniana eksploracja tego, co trzeba zrobić, by stawić czoła złu we wszystkich twarzach, które nosi.
Powiązane
Książki:
Później
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: