"Kościół z kości" jako serial?

Prawa do wiersza "Kościół z kości", który ukazał się w zbiorze "Bazar złych snów", zakupione zostały przez wytwórnię Cedar Park Entertainment, która planuje jego realizację w postaci serialu.

Dla przypomnienia, wiersz opowiada o 32 odkrywcach, którzy podczas wyprawy w głąb niezbadanej dżungli odkrywają miejsce nieprzeznaczone dla ludzkich oczu. Jedynie trójka z nich uszła z życiem, a jeden z nich opowiada historię każdemu kto kupi mu drinka w barze. Napisany jeszcze w latach 60-tych wiersz, niestety zaginął, a ten opubliowany najpierw w magazynie Playboy, a później w zbiorze opowiadań, został odtworzony z pamięci.

Cedar Park Entertainment to niezależna wytwórnia założona na początku tego roku przez Chrisa Longa i Davida Ayera. Long pracował wcześniej dla Audience Network jako producent wykonawczy przy serialu "Pan Mercedes". Ayer z kolei znany jest jako scenarzysta filmów policyjnych takich jak "Dzień próby" czy "Bogowie ulicy" oraz reżyser m.in. "Legionu samobójców" i "Bright" spod znaku Netflix.
opublikowano: 2018-02-23 18:15:00
źródło: Deadline
Powiązane
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: