"Children of the Corn: Runaway" - potwierdzone

Portal Bloody Disgusting doprecyzował swoje doniesienia dotyczące kolejnej ekranizacji spod znaku "Dzieci kukurydzy".

Potwierdziły się informacje dotyczące scenarzysty, którym jest Joel Soisson ("Dzieci kukurydzy: Geneza"), ale reżyserem okazał się nie reżyser filmu "Feast" a operator kolejnych jego części ("Feast 2" i "Feast 3") - Alexandre Lehmann.

Dodatkowo ujawniono zarys fabuły filmu, który ma koncentrować się wokół Ruth, kobiety w ciąży, która uciekła z miasteczka opanowanego przez religijny kult opętanych przez żądzę mordu dzieci. Kobieta wraz z synem ukrywała się przez 10 lat, ale nigdy nie opuszczało jej wrażenie, że coś ją obserwuje, coś za nią podąża. W końcu zostaje zmuszona do konfrontacji ze złem...

Nie ma potwierdzienia czy film będzie kolejną częścią głównej serii czy remake'u z 2009 roku (reż. Donald P. Borchers), jednak już trwają spekulacje związane z imieniem głównej bohaterki, Ruth, które przez niektórych jest łączone z fabułą właśnie remake'u, gdzie występowała bohaterka o tym imieniu, grana przez Alexę Nikolas (zdjęcie poniżej). Dodatkowym faktem uwierzytelniającym te spekulacje jest fakt, że tamta Ruth była w ciąży, a ojcem dziecka był Malachai.

Zdjęcia do filmu mają miejsce w Oklahoma City i mają się zakończyć już 2 kwietnia.
 
Children of the Corn - Alexa Nikolas
opublikowano: 2016-03-21 21:00:00
źródło: Bloody Disgusting
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: