Cemetery Dance #72

Cemetery Dance #72 Data wydania: styczeń 2015
Cena: $9,95
Ilustracja na okładce: Stacey Drum
Ilość stron: 80

Cemetery Dance 72 (2)W tym numerze magazynu Cemetery Dance ukazało się opowiadanie "Summer Thunder" ilustrowane przez Marka Edwarde Geyer'a. Jest to druga publikacja opowiadania - po raz pierwszy ukazało się w antologi "Turn Down the Lights" w grudniu 2013 roku.

Opowiadanie to jest czasami nazywane sequelem innego opowiadania: "Graduation Afternoon" ("Dzień rozdania świadectw"), które ukazało się w zbiorze "Just After Sunset" ("Po zachodzie słońca") i opowiada o mężczyźnie i jego psie po końcu świata.

Cemetery Dance 72 (3)Ponadto przeczytać możemy stałą kolumne Beva Vincenta "Stephen King News from the Dead Zone" w której pisze o dopiero wydanym "Mr. Mercedes" ("Pan Mercedes") zapowiedzi "Revival" ("Przebudzenie") oraz wspomina opowiadanie "Afterlife".

W sekcji filmowej pisze o serialu "Under the Dome" ("Pod kopułą"), planach Josha Boone'a (przyjaciela Richarda Chizmara z Cemetery Dance), który ma reżyserować nową wersję "The Stand" ("Bastion") oraz adaptacjach "A Good Marriage" ("Dobre małżeństwo") i "Cell" ("Komórka").
Aktualności ze światów Kinga
Social Media
MOJA KOLEKCJA NA SKRÓTY: