Carla Gugino o swojej roli w "Grze Geralda"

Carla Gugino udzieliła wywiadu portalowi Den of Geek przy okazji promocji swojego nowego filmu "The Space Between Us". Podczas rozmowy poruszono też temat jej roli w filmie "Gra Geralda" reżyserowanym przez Mike'a Flanagana, a wyprodukowanym przez Netflix:
"To były jedne z najtrudniejszych, najbardziej wymagających, zdjęć jakie zrobiłam, co samo w sobie wiele znaczy. Bez wątpienia wybrałam projekt, który był bardzo wymagający. Kręciliśmy w Alabamie przez sześć tygodni. Uważam, że Mike [Flanagan] jest doskonały w tym co robi. (...) Kocham tę kobietę [Jessie Burlingame]. Masz tu do czynienia z czymś co ma elementy horroru, ale bardziej jest dreszczowcem w stylu 'Misery'. Ona musi też sobie poradzić z seksualną traumą z dzieciństwa związaną z jej ojcem, a w takim połączeniu wchodzimy w skomplikowane tematy.
Aktorka bardzo chwaliła scenariusz Mike'a Flanagana i Jeffa Howarda, który zmienił uważany przez wielu za "niefilmowalny" materiał w doskonały scenariusz. Zdradziła też, że film kręcony był chronologicznie, co pomogło jej w oddaniu rozpadu osobowości Jessie:
"W pewnym momencie [Flanagan] powiedział mi, co reżyserzy rzadko mówią, 'Chcę abyś przejęła nad tym całkowita kontrolę, to jest tak samo twoje jak moje'... jestem naprawdę podekscytowana"
opublikowano: 2017-01-30 21:25:00
źródło: Den of Geek
Zapowiedzi

2018-07-25

"Castle Rock"

2018-08-22

"Pan Mercedes"

2018-09-04

"Flight or Fright"

Nowość w kolekcji
Social Media
MOJA KOLEKCJA NA SKRÓTY: