A Life in the Cinema (Gauntlet Press) - Mick Garris

A Life in the Cinema (Gauntlet Press) - Mick Garris Rok wydania: 2000
Wydawnictwo: Gauntlet Press
Autor: Mick Garris
Oprawa: twarda, obwoluta
Okładka: Marcelo M. Martinez
Ilustracje: Clive Barker
Format: B5
Ilość stron: 326
Nakład: 52 (plus nieokreslona ilość Publishers Copy)
Cena okładkowa: $425

A Life in the Cinema (Gauntlet Press) LE - książka, pudełko i obwolutaJest to zbiór opowiadań i jednego scenariusza Micka Garrisa, a to co czyni go szczególnym to otoczka tegowydania. Książka zawiera wstęp Stephena Kinga, posłowie Tobe Hooper'a, ilustracje Clive'a Barkera oraz AUTOGRAFY całej czwórki.

Książka dostępna była w wersjach:
  • Deluxe Numbered limitowane do 450 z autografami Stephena Kinga, Clive'a Barkera, Mick'a Garrisa i Tobe Hooper'a ($125)
  • Traycased Lettered limitowane do 52 egzemplarzy oznacoznych literami A-Z, AA-ZZ z autografami Stephena Kinga, Clive'a Barkera, Mick'a Garrisa i Tobe Hooper'a, dodatkową grafiką Barkera w postaci wklejonego bookplate'a oraz z płytą CD zawierającą czytane adaptacje dwóch opowiadań czytane przez Stevena Webera oraz Matt'a Frewer'a ($425)


A Life in the Cinema (Gauntlet Press) LE - grafika z autografem Clive BarkerA Life in the Cinema (Gauntlet Press) LE - autografy Stephen King, Mick Garris, Clive Barker, Tobe Hooper

Dodatkowo wydawnictwo na swojej stronie sprzedawało tzw. Publisher's Copy (egzemplarze wydawcy), które w rpzypadku książki nie różnią się niczym od wydania oznaczonego literami: zawiera dodatkową grafikę Barkera i autografy czwórki twórców. Wydanie to pozbawione jest jedynie dodatkowej płyty CD.

A Life in the Cinema (Gauntlet Press) LE - ksiażka w pudełkuW tej chwili jest jeszcze 5 dostępnych egzemplarzy "PC" z autografami, które można kupić na stronie wydawnictwa, a dostępne są w dwóch wersjach:

  • z etui za $250
  • z pudelkiem za $300

Dodam, że przy odrobinie szczęścia na eBay'u można je zakupić o wiele taniej :)
Powiązane
Aktualności ze światów Kinga
Zapowiedzi

2019-09-26

"Creepshow"

2019-10-04

"W wysokiej trawie"

2019-10-23

"Castle Rock"

2019-11-08

"Doctor Sleep"

Social Media
STRONA NA SKRÓTY: