Przebudzenie

 - obrazek
Pierwsze
polskie wydanie
 - obrazek
Pierwsze
amerykańskie wydanie
 - obrazek
Pierwsze
brytyjskie wydanie

Ponad pół wieku temu do niedużej miejscowości w Nowej Anglii przyjeżdża nowy pastor, Charles Jacobs. Wraz ze swoją piękną żoną odmieni miejscowy kościół. Mężczyźni i chłopcy skrycie podkochują się w pani Jacobs; kobiety i dziewczęta tym samym uczuciem darzą wielebnego Jacobsa. Jednak kiedy rodzinę pastora spotyka tragedia, a charyzmatyczny kaznodzieja wyklina Boga i szydzi z wiary, zostaje wygnany przez zszokowanych parafian.
Jamie Morton ma własne demony. Od wielu lat wiedzie tułaczy żywot rockandrollowego muzyka, uciekając od rodzinnego dramatu. Uzależniony od heroiny, pozostawiony na pastwę losu, zdesperowany ponownie spotyka Charlesa Jacobsa. Ich więź przeradza się w pakt, o jakim nawet diabłu się nie śniło, Jamie odkrywa, że słowo "przebudzenie" ma wiele znaczeń.

Tytuł oryginalny: Revival
Rok wydana: 2014
Tytuł polski: Przebudzenie
Rok wydana polskiego: 2014

Dedykacja:
Tę książkę dedykuję ludziom, którzy w dużej części zbudowali mój dom: Mary Shelley Bramowi Stokerowi H.P. Lovecraftowi Clarkowi Ashtonowi Smithowi Donaldowi Wandrei Fritzowi Leiberowi Augustowi Derlethowi Shirley Jackson Robertowi Blochowi Peterowi Straubowi oraz ARTHUROWI MACHENOWI, którego opowiadanie Wielki Pan Bóg zapadło mi w pamięć na całe życie.Szczegóły pozostałych wydań znajdują się poniżej:

Polskie wznowienia
 - obrazek
Prebooki, ARC i Proof
 - obrazek
Aktualności ze światów Kinga
Zapowiedzi
Social Media
MOJA KOLEKCJA NA SKRÓTY: